Tourist-ua. Мандрівки Україною (tourist_ua) wrote,
Tourist-ua. Мандрівки Україною
tourist_ua

Київська Русь

В селі Копачів Обухівського району Київської області відносно недавно (в 2008 році) відкрили парк «Київська Русь». Це відтворений в масштабі 1:1 центр старовинного Києва, столиці Київської Русі.Як для середньостатистичного туриста, це скоріше розважальний проект, тут регулярно проводяться різноманітні вистави, лицарські бої,змагання зі стрільби з лука верхи, Масляна та інші свята. Парк зазвичай працює на вихідні та свята. Майже завжди є якась розважальна програма, можна перекусити.


Вистави зазвичай проводять на цьому полі навпроти трибун (там же можна і поїсти).


І, хоча все це побудовано з нуля фактично для розваг, але все відновлення історичних будівель відбувалося під керівництвом відомих в Україні архітекторів-реставраторів з погодженням Національної академії наук України. Аналізувалося безліч документів, щоб відтворити зовнішній вигляд Києва в натуральну величину.


Як результат, тут виявилося доволі цікаво навіть без розважальної програми. Так сталося, що я там був на самому початку сезону і відвідувачів було, відверто кажучи, малувато.


В парку дуже велика територія, якою можна прогулятися, тож на пів годинки заїхати не вийде.


Тут є різні будиночки, дерев’яні скульптури, хатинки, та безліч іншого.


Початок чергової вистави.


Хоча сама вистава не запам’яталася чомусь.


Показові змагання зі стрільби з лука були набагато цікавіше.


А в середині можна знайти ще кілька окремих експонатів, як оці машини війни стародавніх часів.


Або оця реконструкція вітрильно-гребного судна, бойової лодії часів Київської Русі. Судно вміщало до 25 осіб і могло пересуватися як за допомогою вітрила, так і силою веслувальників в безвітряну погоду. Як і багато чого іншого в цьому парку реконструкція судна відбувалася за всіма можливими описами та залишками справжніх суден часів Київської Русі.


Взагалі в парку постійно щось добудовується, і з кожним роком кількість експонатів збільшується. Тож, навіть, якщо ви вже відвідали це місце, через пару років можна буде тут знайти для себе щось нове. Цікаве місце.Можна ще почитати:
- Подорож до Пирогову
- Скансен. Переяслав-Хмельницький
- Архітектурний комплекс в Крилосі


Оригінал цієї публікації знаходиться на dreamwidth
Tags: київщина, копачів
Subscribe

 • Бориспіль

  Назва Бориспіль, я думаю, відома всім українцям. Саме так називається найбільший український аеропорт, послугами якого торік скористалося більше…

 • Повітряні кулі Переяславу

  Політати на повітряній кулі недешеве задоволення, хоча й дуже захоплююче. Втім місць де регулярно проводяться повітряні фестивалі не дуже й то…

 • Буки

  Буки - вони, як то кажуть, на слуху. Більш-менш регулярно про них можна почути. Але не одразу можна здогадатися, що з такою назвою є два абсолютно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments