Tourist-ua. Мандрівки Україною (tourist_ua) wrote,
Tourist-ua. Мандрівки Україною
tourist_ua

Бориспіль

Назва Бориспіль, я думаю, відома всім українцям. Саме так називається найбільший український аеропорт, послугами якого торік скористалося більше п’ятнадцяти мільйонів людей. І хоча аеропорт вважається київським, розташований він в 35 кілометрах від столиці в місті Бориспіль. Про це місто, а не про аеропорт, далі піде мова.І хоч місто це доволі велике (тут живе більше 60 тисяч осіб), до того ж районний центр, наявність великого аеропорту та траси Київ-Харків, яка проходить через самий центр міст перетворює його на місто однієї вулиці. Все більш-менш цікаве розташовано на ній.


Церква, що на першій світлині, то Свято-Миколаївський храм ПЦУ, що розташований біля Книшового меморіального парку. Тут же в парку можна побачити гарний пам’ятний знак присвячений голодомору 30-х років.


І пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Дуже часто такі пам’ятники розташовані в одному місці. До речі, парк цей розташований на місті найстарішого в Борисполі Книшового кладовища.


Якщо пройти трохи далі Київською вулицею в бік центру, виходимо до центрального парку, з дитячими майданчиками, …


… алеями героїв, МакДональдсом та іншими цікавими речами.


Альтанки різні… Все, як і повинно бути в центральному парку.


Оці штуки сподобалися. Років 10 тому, пам’ятаю, стали дуже популярні металеві статуетки різних «самодєлкиних». А це їхні збільшені родичі.


Цікаві такі, то там, то тут.


Поруч всілякі штуки для найменших. Як я зрозумів, то непогане місце для вигулу дітей.


А від парку через дорогу виходимо до центральної площі та Бориспільської райдержадміністрації. Тут я просто без коментарів покажу кілька світлин.

Тут навіть є пам’ятник маленькому Шевченко (ну, наскільки я зрозумів).


Трошки погуляли, і годі вже, треба додому, на Черкаси. А на повороті остання світлина – Свято-Покровський собор. Цей вже, я так зрозумів, Московського патріархату. Отака невеличка розповідь про Бориспіль, той що не аеропорт.Можна ще почитати:
- Скансен. Переяслав-Хмельницький
- Враження від Броварів
- Боярка. Скрізь можна знайти щось цікаве
Оригінал цієї публікації знаходиться на dreamwidth
Tags: бориспіль, київщина
Subscribe

 • Київська Русь

  В селі Копачів Обухівського району Київської області відносно недавно (в 2008 році) відкрили парк «Київська Русь». Це відтворений в масштабі 1:1…

 • Повітряні кулі Переяславу

  Політати на повітряній кулі недешеве задоволення, хоча й дуже захоплююче. Втім місць де регулярно проводяться повітряні фестивалі не дуже й то…

 • Буки

  Буки - вони, як то кажуть, на слуху. Більш-менш регулярно про них можна почути. Але не одразу можна здогадатися, що з такою назвою є два абсолютно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments