Tourist-ua. Мандрівки Україною (tourist_ua) wrote,
Tourist-ua. Мандрівки Україною
tourist_ua

Хорол

Хорол. Знов буде розповідь про невеличкий райцентр, цього разу з Полтавської області (мабуть, треба буде перемкнутися на щось інше). В Хоролі особливо цікавого нічого немає, але й найгіршим його не назвеш. Такий собі середньостатистичний маленький районний центр, в якому живе десь 13 тисяч мешканців. Із відомих підприємств хіба що Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів, єдиний вітчизняний завод, які виготовляє дитячі суміші «Малиш». А як виглядає центр міста, чудово видно на першій світлині: купа різних оголошень, які можливо навіть ховають історичні будинки, поламаний світлофор і центр місцевого всесвіту «АТБ».Але місто чистеньке, його непогано прибирають. Біля Шевченка он ані папірця, ані побитих пляшок не валяється.


Гарненька Успенська церква в центрі міста.


Пам’ятник на місці «Хорольської ями», де у військовому таборі під час Другої світової війни загинуло кілька десятків тисяч наших співвітчизників.


Центральний парк навпроти АТБ дуже зручний. Купив щось попити та снікерса – та пішов в парк поїсти на свіжому повітрі. Лавочок там вистачає. Цікавий годинник побудували.


Нормальний такий парк. Коли дерева зелені, мабуть, ще краще виглядає.


Якихось дитячих лазалок багатенько поставили, навіть не зовсім старих. А взагалі, не знаю що ще в Хоролі фотографувати, хіба що в сусідні Вишняки можна на мотобол зайти подивитися, але то треба з часом вгадати, вони не кожного дня грають.


Може комусь здалося, що Хорол мені не сподобався – зовсім ні, в нього зручне розташування на трасі Київ-Харків, і зупиняюсь там регулярно, трошки відпочити від дороги.


Можна ще почитати:
- Опішня. Музей гончарства
- Миргород (радянський курорт)
- Зачепилівка
Оригінал цієї публікації знаходиться на dreamwidth
Tags: полтавщина, хорол
Subscribe

 • Кременець

  Кременець. Невелике місто в Тернопільській області з дуже великим потенціалом, але поки що не реалізованим повністю. В ньому є все, що необхідно для…

 • Кременецький замок

  Кременецький замок зараз являє собою самі руїни, але вони напрочуд живописні. Сюди регулярно привозять екскурсії: чи то учнів із навколишніх шкіл,…

 • Дубенський замок

  Щось мало я викладаю замків, треба виправлятися потроху. Дубно. Славетне місто на Рівненщині. Місто відоме, перед усім, своїм замком, досить велична…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment