Tourist-ua. Мандрівки Україною (tourist_ua) wrote,
Tourist-ua. Мандрівки Україною
tourist_ua

Мануфактура

На фото це не Амстердам якийсь, а славетне село Ходосівка в передмісті Києва. Тут вирішили творчо підійти до будівництва торгівельного центру і замість звичайного Ашану чи Будь-що-Плаза побудували невеличке місто в європейському стилі, де продається одяг європейських брендів та ще багато чого.Кожен невеличкий будиночок – це окремий магазинчик чогось.


Посередині всього цього місцевий годинник, такий собі БігБен.


А в самому центрі конструкції ось такий атріум з веселими бджілками.


Ну і звісно ж фонтаном, куди ж без нього.


На дворі багато місць для фотографування. Є ось такі примітивні, наприклад, хоча все одно цікаві. Для чого там той маленький краник? На гідрант, наче, не схоже.


Є і більш цікаві місця, наприклад, цей велосипед. На задньому плані місцевий дитячий майданчик в незвичних кольорах (в нашій країні скоро вже почнеш вірити, що майданчики можуть бути тільки яскраво червоно-жовто-синє-зеленими і тільки такими).


Ще кав’ярня маленька.


Особливо сподобалися місцеві канали (чи фонтани, чи хтозна, як їх назвати), без яких мабуть все виглядало, можливо, не таким європейським.


В принципі, всі чудово розуміють, що все це дешева підробка, але гуляти по такому торговому центру все ж приємніше, ніж по звичайному.


На Новий Рік, мабуть, саме ці олені возять тут Санту.


Взагалі, інколи досить дивно себе тут почував. Люди ось за речами приїжджають сюди, а ти ходиш такий, як селюк, тільки роздивляєшся, витріщаєшся та фотографуєш.


А з іншого боку, та яка кому різниця. Тому всім раджу заїхати подивитися на Мануфактуру.Можна ще почитати:
- Парк мініатюр. Київ
- Скансен. Переяслав-Хмельницький
- Враження від Броварів
Оригінал цієї публікації знаходиться на dreamwidth
Tags: #архітектура, київщина, ходосівка
Subscribe

 • Київська Русь

  В селі Копачів Обухівського району Київської області відносно недавно (в 2008 році) відкрили парк «Київська Русь». Це відтворений в масштабі 1:1…

 • Бориспіль

  Назва Бориспіль, я думаю, відома всім українцям. Саме так називається найбільший український аеропорт, послугами якого торік скористалося більше…

 • Повітряні кулі Переяславу

  Політати на повітряній кулі недешеве задоволення, хоча й дуже захоплююче. Втім місць де регулярно проводяться повітряні фестивалі не дуже й то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments